Kategorie
Bez kategorii

Goście wynajmujący domki Kaszuby polecają to miejsce!

Agroturystyka oferująca domki Kaszuby to każde doświadczenie lub produkt związany z turystyką, który łączy produkty rolne, ludzi lub miejsca z gośćmi w gospodarstwie rolnym lub wiejskim. Mogą to być degustacje, wycieczki, imprezy, turystyka przyrodnicza, noclegi na kaszubach lub sklep na farmie – nie musi to być skomplikowane. Ludzie chcą autentycznych doświadczeń, a to pomaga im zrozumieć znaczenie i wartość rolnictwa.

Szacuje się, że przygotowanie wszystkiego do rozpoczęcia działalności agroturystycznej może zająć 6-12 miesięcy, ale mówi, że kluczem jest zrozumienie, w jaki sposób każde przedsięwzięcie uzupełnia codzienną działalność rolniczą. Powinieneś postrzegać agroturystykę oferującą domki Kaszuby jako sposób na zwiększenie wartości, dywersyfikację gospodarstwa i stworzenie drogi do wprowadzenia na rynek niektórych produktów. To sposób na nawiązanie kontaktu z konsumentem”. Funkcje i wydarzenia działają już od 10 lat, a koncepcja zakwaterowania rozpoczęła się trzy lata temu.

Goście wynajmujący domki Kaszuby lubią poznawać realia życia w gospodarstwie i mogą zobaczyć różne czynności, takie jak strzyżenie, wycielenie i zbiory o określonych porach roku. Styl życia fascynuje ludzi. Rada świetnie radziła sobie z procesem regulacji i wspierała nas w uruchomieniu go. Koszt konfiguracji i infrastruktury był wyzwaniem, podobnie jak podejmowanie małych kroków w celu upewnienia się, że mamy rynek przed nadmiernym zaangażowaniem. Funkcje i wydarzenia zostały zamknięte z powodu COVID-19 w marcu, ale teraz, gdy region przygraniczny został rozszerzony, rezerwacje już zaczęły wzrastać.