Kategorie
Bez kategorii

Czy muszę kupować specjalne ubrania ciążowe?

Oczekiwanie na dziecko to piękna rzecz, która może przynieść nieskończoną ilość radości do twojego życia, a twoja garderoba powinna się zmierzyć. Chociaż istnieje wiele opcji ubrań dla przyszłych matek, czasami po prostu chcesz nosić resztę ubrań innych niż macierzyńskie podczas ciąży. I zanim pomyślisz, że musisz odłożyć wszystkie swoje ubrania podczas zmiany ciała, pomyśl jeszcze raz nim wybierzesz nowe ubrania ciążowe.

Nie podobał mi się pomysł noszenia ubrań ciążowych tylko przez kilka miesięcy, a także naturalnie dążę do długich i płynnych ubrań. Zmierzyłam rozmiar i kupiłam rzeczy, które byłyby urocze, takie jak szorty, które mogę nosić nawet z brzuchem. Dla przyszłych matek, które chcą pominąć ubrania ciążowe, poleca się wszystko z elastycznymi lub wiązanymi paskami, które pozwolą na wzrost odzieży z ciałem. Jeśli gumka dostała się po ciaśniejszej stronie, powiększyła się i założyła je niżej, niż były dopasowane. Jeśli chodzi o sytuację bielizny.

Dzięki bieliźnie brzuch się rozszerza, a ubrania ciążowe po prostu pasują do siebie. Uwielbiałam jednak specjalistyczną bieliznę ciążową, którą kupiłam w sklepie sprzedającym wysokiej jakości ubrania ciążowe.

W czym chodziłam najczęściej? Sukienka babydoll to sylwetka, która jest bardzo przyjazna dla ciąży. Zazwyczaj ten luźny styl wypłynie z linii powyżej lub poniżej linii biustu i nie będzie ciasno wokół brzucha. Cała ta dodatkowa tkanina na środku jest idealna, aby pomieścić guzek, a także może sprawić, że poczujesz się, jakbyśmy wrócili w latach 90., a w Twojej torbie są pomadki ochronne. Wszystko co dobre dla kobiet w ciąży.