Kategorie
Bez kategorii

Co Ci da wyjazd dla kobiet?

Czy masz wskazówki dotyczące podróży i doświadczenia, którymi możesz się podzielić, które pomogłyby naszej społeczności organizującej cykliczny wyjazd dla kobiet? Co tydzień publikujemy nowe artykuły od kobiet ze społeczności, dzięki czemu jest to źródło inspiracji i porad dla kobiet w zakresie podróży. Chcesz zobaczyć swoje zdjęcia na naszej popularnej stronie na Instagramie? Codziennie udostępniamy inspirujące zdjęcia z wyjazdów dla kobiet, zpodróży ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi podróży od kobiet z całego świata. Podziel się wskazówkami dotyczącymi podróży z naszą społecznością!

Zostając naszym ambasadorem, będziesz mieć możliwość reprezentowania firmy, organizowania wydarzeń i wyjazdów dla kobiet, otrzymywania zniżek na nasze wycieczki i przeglądania własnego bloga, który jest często promowany na naszej stronie i w mediach społecznościowych. Chcemy mieć pewność, że przyjeżdżając na wycieczkę, wyjazd dla kobiet otrzymujesz prawdziwe doświadczenie poufne, co oznacza, że ​​albo mieszkaliśmy i spędziliśmy ogromną ilość czasu w miejscu docelowym i / lub ściśle współpracujemy z partnerem podróży i doświadczonym przewodniki, aby upewnić się, że zdobędziesz doświadczenia, których mógłbyś nie mieć, gdybyś poszedł sam.

Na przykład podczas naszej ostatniej podróży do Warszawy musieliśmy wejść do jednego z domów w należącego do przyjaciela naszego przewodnika, miejsca, do którego nigdy nie moglibyśmy wejść, nie będąc na takiej wycieczce jak nasza! Wyjazd dla kobiet daje dużo odpoczynku, satysfakcji i obycia kulturowego!