Kategorie
Bez kategorii

Skup aut Warszawa Bielany i oferta dealera

Niektórzy dealerzy prowadzący skup aut Warszawa Bielany mogą oferować sprzedaż samochodu po jednej cenie, jeśli finansujesz za ich pośrednictwem, a innej, jeśli tego nie zrobisz. Niektórzy mogą w ogóle odmówić sprzedaży samochodu, chyba że skorzystasz z ich finansowania.

To może utrudnić negocjacje.

Jako nabywca samochodu najlepszą strategią jest przedstawienie wstępnie zatwierdzonej pożyczki samochodowej do stołu reprezentującej najlepszą stawkę, jaką możesz znaleźć samodzielnie. Jeśli dealer może go pokonać – i zarobić na tym dodatkowy zysk – nie ma nic złego w zaakceptowaniu jego oferty.

Jeśli zdecydujesz się na wyższą stopę procentową dealera prowadzącego skup aut Warszawa Bielany, aby uzyskać lepszą cenę, refinansuj kredyt samochodowy tak szybko, jak to możliwe w twoim banku lub unii kredytowej.

Dealerzy samochodowi ze skupu aut Warszawa Bielany zarabiają na wiele sposobów oprócz pożyczek: na samym pojeździe, na wymianie, sprzedaży gwarancyjnej i pracach serwisowych. Zysk z jednego obszaru sprzedaży może dofinansować rabat w innym. Dealer wykorzystuje ten fakt, aby zmaksymalizować swój ogólny zysk.

Kupujący ze skupu aut Warszawa Bielany powinni rozważać własne transakcje w ten sam sposób: zwracaj uwagę na wszystko, ale liczy się cena wyjściowa. Wypisujesz tylko jeden czek.

A co z pożyczkami 0%, opłatami początkowymi i finansowaniem dealerów?
Dealerzy nowych samochodów prowadzący skup aut Warszawa Bielany mają podobne dochodowe umowy z „zniewolonymi” pożyczkodawcami producentów samochodów, takimi jak Toyota Financial Services lub Ford Motor Credit, uzyskując stałą opłatę lub procent kwoty pożyczki. Gdy producenci decydują się oferować kupującym obniżone oprocentowanie, takie jak 0% odsetek, dealerzy zazwyczaj uzyskują stałą opłatę za te pożyczki.