Kategorie
Bez kategorii

Poznaj najpopularniejsze gadżety reklamowe Warszawa!

NOTEBOOKI
Niestandardowe zeszyty to dobre gadżety promocyjne, które należy uwzględnić w najlepiej ocenianych używanych artykułach biurowych. Niezwykle przydatne gadżety reklamowe Warszawa, zawsze ważne i odpowiednie na każdą okazję biznesową: od standardowego zestawu powitalnego, po targi lub korporacyjny handel elektroniczny. Niezwykle łatwe do dostosowania w innym stylu, kolorze i kształcie. Nigdy trywialne. Robisz dobre wrażenie za przystępną cenę.

NAPĘDY FLASH USB
Niestandardowe dyski flash USB to wiecznie zielone gadżety reklamowe Warszawa i nigdy nie są modne w społeczeństwie coraz bardziej technologicznym i hi-tec jak nasz. Pendrive’y są małe, piękne i elastyczne w dostosowywaniu: od najbardziej klasycznych pendrive’ów do najbardziej kolorowych i zabawnych. Pamięci flash USB są bardzo przydatnymi prezentami przy różnych okazjach i zawsze wymagają entuzjazmu.

KUBKI
Niestandardowe kubki to gadżety reklamowe Warszawa, które zawsze były doceniane i używane: porcelanowe kubki na śniadanie, termiczny kubek podróżny, szklane kubki na herbatę z przyjaciółmi, metalowe kubki do wykorzystania jako pamiątkowy stojak na długopisy na biurkach. Zastosowanie niestandardowych misek jest bardzo zróżnicowane i to sprawia, że ​​logo podróżuje i jest widoczne w wielu okolicznościach.

ODZIEŻ PIN
Niestandardowe znaczki przypinane w ostatnich latach stały się bardzo fajne i są teraz naprawdę często wybieranym gadżetem reklamowym z Promo5 z Warszawy. Przypinki można przymocować do jeansów lub skórzanych kurtek, koszul i torebek, a także do dekoracji wnętrz na poduszkach, z Twoim logo, hasłami lub zabawnymi emotikonami.