Kategorie
Bez kategorii

POS a kasa fiskalna Poznań

Kasa fiskalna Poznań jest prosta, może występować jako pojedyncze urządzenie, ale POS jest bardziej złożony i standardowe mogą wymagać eksperta do ich zainstalowania. Ponadto kasa z Poznania jest o wiele tańsza niż system POS i nie wymaga regularnych aktualizacji, jak system POS.

Kasa fiskalna Poznań a POS: Dostępność Chociaż dane kasowe mogą być dostępne tylko w sklepie, niektóre systemy POS umożliwiają właścicielowi firmy detalicznej dostęp do jego firmowego konta POS na dowolnym komputerze w dowolnym miejscu, o ile komputer jest podłączony do Internetu. Chociaż istnieją również systemy POS, do których można uzyskać dostęp tylko w jednym miejscu.

Kasa fiskalna Poznań Vs POS: Trwałość Chociaż trwałość każdego produktu zależy od materiału i producenta, ze względu na złożoność systemu POS, bardziej prawdopodobne jest, że jeden z jego elementów będzie wymagał wymiany szybciej niż kasa, która zwykle jest dostarczana jako pojedyncza część. Dlatego kasa, mimo że jest tańsza niż POS, jest zwykle trwalsza.