Kategorie
Bez kategorii

Perfumeria marriott – jakie perfumy są w jej ofercie?

Dzisiejsze perfumy jakie sprzedaje perfumeria marriott w płynie składają się z trzech głównych składników: alkoholu, wody i olejków eterycznych. Istnieją tysiące składników, z których mogą korzystać producenci perfum, a dokładna formuła perfum jest ściśle strzeżoną tajemnicą. Niektóre olejki perfumeryjne są wytwarzane w laboratoriach, a inne pozyskiwane są z naturalnych roślin i kwiatów. Producenci prowadzący perfumerię marriott stosują różne metody ekstrakcji pachnących olejków z roślin i kwiatów, w tym gotowanie, destylację z parą wodną, ​​ekstrakcję rozpuszczalnikową, enfleurage, macerację i ekspresję.

Możesz się zastanawiać, dlaczego producenci perfum tacy jak perfumeria marriott rozcieńczają olejki zapachowe wodą i alkoholem. Nie dlatego, że próbują cię oszukać. Skoncentrowane olejki zapachowe mogą być przytłaczające. Zmieszanie ich z wodą i alkoholem pomaga bardziej równomiernie rozprowadzać zapachy, tworząc przyjemniejsze doznania.

W rzeczywistości większość perfum jakie oferuje perfumeria marriott została zaprojektowana tak, aby stworzyć trzyczęściowy zapach składający się z nut górnych (pierwszy zapach wyczuwa twój nos), nut serca (utrzymujący się zapach, który najczęściej zapamiętujesz) i nut bazowych (zapachy, które pozostają najdłużej). po aplikacji).