Kategorie
Bez kategorii

Na czym polega terapia uzależnień Warszawa!

Zaangażuj się w rozpraszającą uwagę czynność bo na tym polega terapia uzależnień Warszawa. Czytaj, spotykaj się ze znajomymi, idź do kina, oddaj się hobby, wędrówce lub ćwicz. Gdy zainteresujesz się czymś innym, przekonasz się, że pragnienia odejdą.

Omów to z terapeutą gdy trwa terapia uzależnień Warszawa. Porozmawiaj z przyjaciółmi lub członkami rodziny o głodzie, kiedy się pojawi. Rozmowa podczas terapii uzależnień Warszawa może być bardzo pomocna w określeniu źródła głodu. Ponadto mówienie o pragnieniu często pomaga rozładować i złagodzić uczucie oraz pomoże przywrócić szczerość w związku. Pragnienie nie jest powodem do złego samopoczucia.

Rzuć wyzwanie i zmień swoje myśli podczas terapii uzależnień Warszawa. Podczas odczuwania głodu wiele osób ma tendencję do zapamiętywania tylko pozytywnych skutków działania narkotyku i zapominania o negatywnych konsekwencjach. Dlatego pomocne może być przypomnienie sobie, że naprawdę nie poczujesz się lepiej, jeśli użyjesz i że możesz dużo stracić. Czasami pomocne jest zapisanie tych konsekwencji na małej kartce, którą nosisz przy sobie.

Zachęć do surfowania w sieci. Wiele osób próbuje radzić sobie ze swoimi pragnieniami, twardo je tłumiąc. Ale niektóre pragnienia są zbyt silne, aby je zignorować. Kiedy tak się dzieje, przydatne może być powstrzymanie pragnienia, dopóki nie minie. Technika ta nazywana jest surfowaniem na żądanie. Wyobraź sobie siebie jako surfera, który będzie płynął na fali twojego głodu narkotykowego, pozostając na nim, dopóki nie osiągnie szczytu, nie pęknie i nie zmieni się w słabszą, pieniącą się falę. Kiedy pokonasz pragnienie, nie próbując z nim walczyć, osądzać go ani ignorować, zobaczysz, że mija szybciej, niż myślisz. Terapia uzależnień Warszawa ma na prawdę różne metody uleczenia uzależnienia!