Kategorie
Bez kategorii

Ładunki i spedycja międzynarodowa Gdańsk

Transport ładunków ponadgabarytowych jaki wykonuje spedycja międzynarodowa Gdańsk to złożone zadanie. Zanim będziesz mógł wyruszyć w drogę, musisz spełnić pewne wymagania i ustalenia. Jako firma logistyczna znamy zasady i przepisy, których należy przestrzegać, szczególnie przy transporcie ładunku ponadgabarytowego z jednego miejsca do drugiego.

Kiedy mówimy o ładunkach ponadgabarytowych jakie załatwia spedycja międzynarodowa Gdańsk, nie chodzi tylko o blachy na bagażniku dachowym. Zdefiniowanie ładunków ponadgabarytowych i określenie, co się zalicza, jest pierwszym krokiem w kierunku zrozumienia najlepszego i najbardziej zgodnego z prawem sposobu postępowania z nimi. Ładunki ponadgabarytowe jakie załatwia spedycja międzynarodowa w Gdańsku to takie, które przekraczają ograniczenia dotyczące masy, wysokości i szerokości, uważane za bezpieczne dla dróg i autostrad. Czegokolwiek, co jest ponadgabarytowe, nie można już zdemontować ani dostarczyć w mniejszych i lżejszych częściach, co skutkuje wyjątkowo dużym ładunkiem.

We wszystkich stanach i terytoriach obowiązują na ogół własne zasady dotyczące prowadzenia lub transportu masywnych ładunków, które są szersze, dłuższe i cięższe niż pojazdy standardowe i nazywane są pojazdami o ograniczonym dostępie (RAV). Spedycja międzynarodowa Gdańsk zaprasza do kontaktu!