Kategorie
Bez kategorii

Jaki masaż relaksacyjny Warszawa wybrać?

Niektórzy ludzie, kiedy myślą o masażu, myślą tylko o jednym stylu masażu. Nie są świadomi, że istnieją różne style masażu, które mają różne cele i mogą ci pomóc na różne sposoby. Dwa najpopularniejsze style masażu to masaż relaksacyjny Warszawa i masaż leczniczy. Niektórzy ludzie mogli słyszeć o tych dwóch stylach masażu, ale nie są do końca pewni, na czym polega różnica?

Głównym celem masażu relaksacyjnego Warszawa jest odstresowanie, uspokojenie i odprężenie umysłu i ciała. Jest to mniej specyficzna forma fizjoterapii niż masaż leczniczy, jeśli chodzi o łagodzenie bólu, ale nadal jest bardzo terapeutyczna, zwłaszcza w zabieganym życiu, w jakim żyjemy dzisiaj, ponieważ świetnie łagodzi stres utrzymywany w ciele i umyśle. Ten styl masażu pomaga w utrzymaniu zdrowia psychicznego i emocjonalnego, ponieważ uspokaja umysł i uspokaja układ nerwowy. Masaż relaksacyjny Warszawa zapewnia ogólne rozluźnienie, pobudza przepływ krwi w całym ciele i pomaga wzmocnić układ odpornościowy poprzez stymulację naczyń limfatycznych.
Masaż relaksacyjny jest świetny dla osób, które miały za sobą stresujący tydzień/miesiąc, ponieważ pozwala ciału nadrobić zaległości i naładować baterie. Masaż relaksacyjny Warszawa zazwyczaj obejmuje płynne ruchy i ugniatanie, wykonywane pod wybranym przez Ciebie naciskiem.
To bezbolesna terapia i skuteczny sposób na odstresowanie i relaks ciała i umysłu.

Celem masażu leczniczego jest „leczenie” ciała. Ten styl masażu patrzy holistycznie na całe ciało, koncentrując się na leczeniu bólu, dysfunkcji strukturalnych i pomocy w rehabilitacji urazów.
Terapeuci masażu leczniczego stosują oceny i testy, aby dowiedzieć się, jakie struktury powodują ból lub dysfunkcję postawy.