Kategorie
Bez kategorii

Jaką ofertę posiada Agent Nieruchomości Szczecin?

Agenci nieruchomości Szczecin pomagają klientom w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości Szczecin. Pośrednik w obrocie nieruchomościami lub osoba zajmująca się sprzedażą nieruchomości wykonuje podobną pracę jak pośrednik w obrocie nieruchomościami, ale pośrednicy mają licencję na prowadzenie własnej działalności związanej z nieruchomościami. Agenci nieruchomości muszą współpracować z pośrednikami w obrocie nieruchomościami. Poszukujemy wykwalifikowanego Pośrednika w obrocie nieruchomościami w Szczecinie , który będzie odpowiedzialny za kupno i sprzedaż nieruchomości dla naszej firmy.

Będziesz miał za zadanie powiększanie naszej bazy klientów poprzez generowanie leadów, doradzanie klientom w zakresie warunków rynkowych i opracowywanie konkurencyjnych cen rynkowych. Będziesz również odpowiedzialny za tworzenie list nieruchomości i przedstawianie sprzedającym ofert kupna. Wymagane jest posiadanie licencji państwowej na to stanowisko. Aby odnieść sukces w tej roli, musisz mieć dobrą opinię w lokalnym zarządzie nieruchomości i mieć dobre doświadczenie w sprzedaży. Agent nieruchomości Szczecin pomaga swoim klientom kupować, wynajmować lub sprzedawać nieruchomości. Doradzają klientom w zakresie warunków rynkowych, przeprowadzają instruktaże oraz udzielają wskazówek i pomocy w procesie zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Jeśli chcesz podać informacje o swoich konkretnych obowiązkach i obowiązkach związanych z nieruchomościami, po prostu dodaj dane swojej firmy do naszego przykładowego opisu stanowiska agenta nieruchomości, aby utworzyć niestandardową ofertę pracy w Szczecinie.