Kategorie
Bez kategorii

Hurtownia zabawek Gdynia oferuje ogromny asortyment!

Dobre zabawki dla małych dzieci według wieku i etapu oferuje Hurtownia zabawek Gdynia. Poza tym, że są bezpieczne, dobre zabawki dla małych dzieci muszą odpowiadać etapom rozwoju i rozwijającym się zdolnościom. Wiele bezpiecznych i odpowiednich materiałów do zabawy to darmowe przedmioty zwykle spotykane w domu. Kartony, plastikowe miski i pokrywki, kolekcje plastikowych kapsli i inne „skarby” mogą być używane na więcej niż jeden sposób przez dzieci w różnym wieku. Czytając poniższe listy sugerowanych zabawek dla dzieci w różnym wieku, pamiętaj, że każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie.

Pozycje na jednej liście jakie oferuje Hurtownia zabawek Gdynia– o ile są bezpieczne – mogą być dobrym wyborem dla dzieci młodszych i starszych niż sugerowany przedział wiekowy. Zabawki dla małych niemowląt – od urodzenia do 6 miesięcy Dzieci lubią patrzeć na ludzi – podążając za nimi oczami. Zazwyczaj wolą twarze i jasne kolory. Niemowlęta mogą sięgać, fascynować się tym, co potrafią ich dłonie i stopy, podnosić głowy, obracać głowy w kierunku dźwięków, wkładać rzeczy do ust i wiele więcej! W hurtowni zabawek w Gdyni z pewnością doradzą Ci jakie zabawki będą odpowiednie dla takiego malca.

Zazwyczaj mogą chodzić spokojnie, a nawet wspinać się po schodach. Lubią opowiadania, wypowiadają pierwsze słowa i mogą bawić się obok innych dzieci (ale jeszcze nie z!). Lubią eksperymentować, ale potrzebują dorosłych, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Starsze dzieci poruszają się – zazwyczaj przechodzą od przewracania się i siedzenia, do skakania, podskakiwania, pełzania, podciągania się i stania. Rozumieją swoje imiona i inne popularne słowa, potrafią identyfikować części ciała, znajdować ukryte przedmioty oraz wkładać i wyjmować przedmioty z pojemników. Hurtownia zabawek Gdynia posiada ogromny wybór zabawek – koniecznie zajrzyj na ich stronę www i poznaj ofertę na zabawki dla dzieci w każdym wieku!