Kategorie
Bez kategorii

Dlaczego długopisy reklamowe są tak tanie?

Prawdopodobnie na Twoim stole leży teraz jeden długopis reklamowy. Pomimo wielu kanałów, za pomocą których możesz reklamować swoją firmę, darmowe długopisy reklamowe mogą być nadal używane jako skuteczny sposób na promocję firmy i przyciągnięcie nowych klientów. Zaletą bezpłatnych długopisów reklamowych jest to, że są opłacalne i mogą docierać do bardzo dużej liczby odbiorców. Potrzebujesz więcej dowodów, aby udowodnić, że długopisy reklamowe sprawdzą się w marketingu Twojej firmy? Poniżej wymieniliśmy pięć powodów.

1. Zwróć uwagę! Otwierają linię świetnej komunikacji z potencjalnymi klientami. Jest to szczególnie ważne, jeśli bierzesz udział w targach. Mogą zwiększyć ruch na Twoim stoisku, a tym samym zwiększyć świadomość produktu lub firmy.

2. Może pozostać przez długi czas! Reklamy telewizyjne mogą być wyświetlane tylko przez kilka tygodni lub miesięcy. Gdy skończy się Twoja reklama, ludzie mogą o niej zapomnieć. Ale darmowe długopisy reklamowe mogą kontynuować marketing Twojej firmy przez nieograniczony czas. Długopisy reklamowe nie są drogie, ale są niezwykle przydatne, pomimo popularności smartfonów i tabletów. Ludzie nadal używają długopisów w codziennym życiu, dzięki czemu długopisy reklamowe są dostępne do długotrwałego narażenia.

3. Tanie! W porównaniu z reklamami radiowymi lub telewizyjnymi, produkcja bezpłatnych długopisów reklamowych z logo Twojej firmy jest tania i opłacalna. Możesz zamówić hurtowo, aby jeszcze bardziej obniżyć koszty.

4. Łatwo się rozprowadza! Możesz wręczać je ludziom podczas spotkań pracowników, spotkań z dostawcami itp. Gdy ktoś potrzebuje długopisu, wręczasz mu go i pozwalasz mu / jej zatrzymać. Pozostają w pamięci i biurku klienta na długo po zakończeniu oficjalnej kampanii produktowej. 5. Wartość oferty W porównaniu z ulotkami promocyjnymi, bezpłatne długopisy reklamowe nie są łatwo ignorowane ani wyrzucane przez klientów. Czemu? To po prostu dlatego, że to pióra. Oferują wartość, ponieważ klienci będą je wykorzystywać w codziennych czynnościach. Mimo że długopisy reklamowe są skutecznym sposobem promowania produktu lub firmy, nadal ważne jest, aby stworzyć atrakcyjny wygląd i upewnić się, że zawiera on nazwę firmy. Za każdym razem, gdy ktoś otrzyma jeden i użyje twojego pióra, otrzyma przypomnienie o Twojej firmie i usługach.