Kategorie
Bez kategorii

Czym jest złączka karbowana giętka zcl?

Czym jest złączka karbowana giętka zcl? Złączki karbowane giętke zcl są na stałe zamocowanymi końcówkami do węży hydraulicznych i przemysłowych transportujących ciecze lub gazy. Złączki zaciskane są znane jako złączki zaciskane, wciskane i hydrauliczne i są wykorzystywane do zastosowań ciśnieniowych, w których wymagane jest stałe połączenie dla wartości ciśnienia od 0 do 10 000 PSI.

Złączka karbowana giętka zcl jest mocowana za pomocą hydraulicznych pras zaciskowych, zwanych zaciskaczami, w celu zaciśnięcia złączki na wężu, pozostawiając trwale przymocowane połączenie końcowe.

Na rynku istnieje wiele różnych systemów. Generalnie używamy złączek zaciskowych, które są formą zaciskania. Połączenie uzyskuje się poprzez wciśnięcie zewnętrznej tulei do rury, ściskając ją pomiędzy tuleją a wewnętrznym elementem mosiężnym. Osiąga się to za pomocą mechanicznej prasy. Baspol – producent oferujący produkty takie jak złączka karbowana giętka zcl, oferuje ich szereg, proszę pytać o dalsze informacje. W letnim wydaniu podkreśliliśmy kwestię zakazu stosowania złączek zaciskanych na stanowiskach pracy rządu. Teraz dowiadujemy się od firmy Baspol – producenta i sprzedawcy elementów takich jak złączka karbowana giętka taka jak zcl, jednego z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych systemów prasowych na świecie, dlaczego systemy pras nie tylko stały się popularne, ale także odniosły duży sukces.