Kategorie
Bez kategorii

Czy proteza piersiowa Bydgoszcz, Toruń, Wrocław wymaga szczególnej pielęgnacji?

Jak korzystać z biustu i biustonosza, gdy jest z nami proteza piersiowa Bydgoszcz, Toruń, Wrocław? Protezy piersiowe można nosić na kilka różnych sposobów. Można je wsunąć do zwykłego stanika, wsunąć w panele biustonosza na piersi (upewnij się, że masz uporządkowane prawe boki, jeśli są asymetryczne!), Lub można je przymocować bezpośrednio do skóry za pomocą taśma klejąca. Niezależnie od wybranej metody dobrze jest przyzwyczaić się do nowych protez piersiowych podczas przebywania w prywatnej, bezpieczniejszej przestrzeni przed wyruszeniem w przestrzeń publiczną.

Zastanów się, ile czasu planujesz nosić wkładkę jaką jest proteza piersiowa Bydgoszcz, Toruń, Wrocław w ciągu dnia i wypróbuj je prywatnie! Stań, usiądź, pochyl się, skacz wokół, połóż się na kanapie i zobacz, jak wszystko się porusza i czuje! Zalecamy usunięcie wkładki jaką jest proteza piersiowa z Bydgoszczy, Torunia, Wrocławia przed snem – pozwala to skórze oddychać i pomaga zapobiegać potencjalnemu uszkodzeniu form silikonowych podczas snu.

Pielęgnacja i czyszczenie: proteza piersiowa Bydgoszcz, Toruń, Wrocław, która noszona jest przez nas, jest wykonana z silikonu. Silikon jest trwały, nieporowaty i bardzo łatwy do czyszczenia. Po prostu regularnie myj łagodnym mydłem i wodą i pozostaw do wyschnięcia na powietrzu. Pamiętaj, aby trzymać ostre przedmioty z dala od silikonowych protez piersi, aby zapobiec ich rozerwaniu lub przebiciu. Biustonosz, który nosimy, wykonany jest z poliestru, dlatego w celu utrzymania stanika w idealnym stanie zalecamy pranie ręczne lub delikatne pranie w pralce. Ponieważ ciepło może uszkodzić materiał, będziesz musiał zawiesić stanik do wyschnięcia.