Kategorie
Bez kategorii

Czy pianka PUR spowoduje ocieplenie poddasza Poznań?

Pomiędzy pianką natryskową a izolacją celulozową wdmuchiwaną, lepszym wyborem jest ocieplenie poddasza Poznań pianką o zamkniętych komórkach. Jest niewiele droższy od celulozy, ale ma dwukrotnie wyższą wartość R. Szczególnie dla mieszkańców Poznania ta wyższa wartość R naprawdę zrobi różnicę. Będziesz mógł wygodnie cieszyć się przebywaniem w swoim domu. Zimą na zewnątrz robi się zimno, ale to nie znaczy, że w twoim domu musi być zimno.

Użycie odpowiedniego rodzaju izolacji we właściwy sposób jest kluczem do utrzymania ciepła i bezpieczeństwa w pomieszczeniach. Niedawno mówiłem o pułapkach izolacji starego domu i pisałem o różnych rodzajach izolacji, w tym wdmuchiwaniu, piance natryskowej i wełnie mineralnej, ale dzisiaj chcę się skupić na izolacji piankowej. Ocieplenie poddasza Poznań może występować w kilku różnych formach, z których najpopularniejszą jest pianka natryskowa, ale istnieje również izolacja z płyt piankowych (często nazywana izolacją z pianki sztywnej). W tym poście opiszę wszystkie trzy typy oraz kiedy i gdzie działają najlepiej. To wszystko są doskonałe rodzaje izolacji piankowej, ale nie daj się zwieść, że wszystkie działają w każdej sytuacji.

Niektóre z nich, gdy są źle dopasowane do Twojej aplikacji, mogą stwarzać poważne problemy – tylko ocieplenie poddasza Poznań da świetne efekty.