Kategorie
Bez kategorii

Czy peruki naturalne Katowice z koronkowym przodem to dobry wybór?

Czym są peruki naturalne Katowice i jak się je zakłada, aby wyglądały jak prawdziwe włosy? Koronkowa peruka lub koronkowa peruka z przodu to rodzaj treski, w której każdy kawałek włosów jest ręcznie związany z przezroczystą koronkową czapką, którą nosisz na głowie. Wierzch i krawędzie wyglądają tak naturalnie, jak to możliwe, naśladując wygląd włosów rosnących na skórze głowy. Koronka zwykle ma dużo nadmiaru, więc będziesz mieć więcej niż wystarczająco, aby idealnie dopasować się do głowy i linii włosów. (Przycinasz go podczas wymiarowania i przed przyklejeniem lub przymocowaniem do swojej skory peruki naturalnej od Rokoko z Katowic).

Gdy peruki naturalne Katowice zostaną przymocowane klejem, prawdopodobnie będziesz w stanie nosić ją przez kilka tygodni, zanim będzie musiała wyjść. Możesz poprawić go za pomocą dodatkowego kleju, ale będziesz mógł spać i stylizować go ponownie następnego dnia. Dzięki klejowi będziesz mógł nawet pływać lub brać prysznic. (Chociaż oba te powodują, że wiązanie oryginalnego kleju trochę zepsuło.)

Dzięki koronkowej peruce naturalnej wyglądasz dobrze, ale musisz ją zabezpieczyć we włosach. Jeśli peruki naturalne Katowice nie są odpowiednio dopasowane do konkretnych wymiarów, prawdopodobnie będziesz potrzebować regulowanego paska z tyłu, aby idealnie pasował do Twojej głowy. Inną alternatywą dla bezklejowego jest elastyczna taśma lub wszyta.