Kategorie
Bez kategorii

Czego uczą studia projektowanie wnętrz Kraków?

Jestem grafikiem, ale swoją karierę rozpocząłem kończąc studia projektowanie wnętrz Kraków. Nauczyłem się poprawnie mierzyć skalę rysunków technicznych, renderować wizualizacje za pomocą oprogramowania 3D i opracowywać koncepcje przestrzenne. Studia projektowanie wnętrz Kraków nauczyły mnie teorii wspieranych przez projektantów Bauhausu, takich jak Forma podąża za funkcją. Te teorie odnoszą się do pracy z przestrzeniami, ale to, czego nauczyłem się na uniwersytecie, pozwoliło mi płynnie przejść do projektowania graficznego.

Po pierwsze, graficy którzy kończą studia projektowanie wnętrz Kraków muszą być w stanie komunikować swoje pomysły wizualnie i jest to umiejętność, którą muszą posiadać wszyscy projektanci, aby odnieść sukces w wybranej przez siebie dziedzinie. Bez względu na to, jak świetny jest pomysł, musi zostać przekonująco zakomunikowany innym, jeśli ma się sprzedać. Projektant wnętrz musi w zasadzie zrobić to samo, z tą różnicą, że konceptem jest aranżacja przestrzenna i komunikacja wizualna: renderowane wizualizacje, prezentacje marketingowe, rysunki techniczne, moodboardy itp.

Wykwalifikowany grafik po studiach projektowanie wnętrz Kraków jest mistrzem w opracowywaniu koncepcji i przedstawianiu tej koncepcji na obrazach – dlatego graficy są często zatrudniani przez firmy architektoniczne i zajmujące się projektowaniem wnętrz w Krakowie, aby wizualnie komunikować przestrzeń.