Kategorie
Bez kategorii

Wymiana czy naprawa zamków Wrzeszcz?

To nowe, najnowocześniejsze urządzenie oferuje dwie podstawowe funkcje dla profesjonalistów: możliwość klonowania transponderów i wstępnego programowania przycisków pilota; oraz możliwość zabrania go ze sobą przez profesjonalistę w dowolne miejsce.

Doskonałe możliwości klonowania transponderów i naprawa zamków Wrzeszcz:
Nowy sposób jakim jest naprawa zamków Wrzeszcz oferuje większe możliwości kopiowania transponderów niż jego poprzednik, TRS5000 Evo. Jego technologia została również zaprojektowana tak, aby akceptować wszelkie nowe modele transponderów, które mogą zostać wprowadzone na rynek w przyszłości.

Wstępne programowanie przycisków pilota i naprawa zamków Wrzeszcz:
Kolejną wyjątkową cechą jest możliwość wstępnego zaprogramowania kluczyków pojazdu z pilotem. Mając to na uwadze, JMA wprowadza tę maszynę wraz z trzema modelami kluczyków do zdalnego sterowania, których można użyć do skopiowania ponad 600 różnych oryginalnych pilotów zdalnego sterowania. Modele, o których mowa, to KRC100, KRC200 (z wysuwaną końcówką kluczyka) i KRC300 (odpowiednie do systemów dostępu bezkluczykowego). Szybka naprawa zamków Wrzeszcz w ofercie Klucze Olech z miasta Gdańsk – zapraszamy!